Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych z wielu systemów internetowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


Lockerz FAQ

1.Co to jest Lockerz? Czym jest Lockerz?
Lockerz (nie Lockers:) jest globalną społecznością, do której można dołączyć wyłącznie po otrzymaniu zaproszenia od jednego z użytkowników. Członkowie Lockerz'a mogą znaleźć na stronie rozrywkę, kompletny portal społecznościowy oraz zrobić zakupy - wszystko w jednym serwisie. Użytkownicy są nagradzani za prawie każdą aktywność na portalu: zakupy, oglądanie filmów, granie w gry, codzienne logowanie i odpowiedź na pytanie. W projekcie jest stworzenie więcej niż 15 sposobów na zarobek punktów Lockerz'a tzw. PTZ.

2. Jakiego rodzaju produkty można nabyć w Lockerz?
Współpracujemy z tysiącami najlepszych marek i sklepów. Począwszy od początku 2010 roku będziemy oferować Państwu najnowsze i najlepsze produkty w każdej kategorii - elektronika, narzędzia projektanta, stylowe akcesoria, sprzęt sportowy i wiele innych. Użytkownicy będą wkrótce mogli nabyć zasoby cyfrowe takie jak muzyka, wideo, sztuka i naklejki.

3. Co można zrobić z punktami PTZ na Lockerz?
Punkty PTZ mogą być używane tylko na www.lockerz.com: do wymiany za darmowe nagrody w PTZ Place ™ , do zawierania loterii  oraz na datki charytatywne. Planowo PTZ będzie można wykorzystać na zniżki na przedmioty wystawione na sprzedaż, bezpłatną dostawę, dodatki vipowskie na całym świecie, jak również darmowe nagrody i darowizny charytatywne w PTZ Place.

4. Dlaczego Lockerz rozdaje nagrody za tak mało PTZ?
Ustawiliśmy PTZ tak nisko, aby podziękować naszym pierwszym członkom za pomoc w budowie witryny. Wkrótce wartości PTZ wzrosną średnio 4x, ponieważ będzie o wiele więcej możliwości zarabiania PTZ niż wcześniej. Mimo iż punkty wzrosną tak wysoko, nagrody będą nadal bardzo osiągalne dla aktywnego użytkownika.

5.Co oznacza "More soon"?
Permanentnie pracujemy nad dodaniem kolejnych produktów do PTZ Place, ponieważ w innym przypadku przytłaczająco szybkie zamówienia opróżniłyby nasze zasoby. Będziemy okresowo wzbogacać listę nagród.

6. Kiedy będzie następny "restock" (rozdanie)?
Ze względu na ogromny ruch na stronie przy ostatnim rozdaniu, już nigdy wcześniej nie będziemy informować o kolejnej dacie rozdania. Najczęściej są to ostatnie dni miesiąca. Będziemy informować Was rano tylko na stronie głównej waszego konta Lockerz.

7. Czy Lockerz wysyła nagrody na cały świat?
Tak. Pamiętaj że będziesz odpowiedzialny za wszelkie opłaty i należności, jeśli Twoje państwo nie uzna darmowej nagrody jako prezent. Sprawdź ten link jeżeli chcesz lepiej zrozumieć jakie powinności lub cło możesz zapłacić: http://fedex.com/us/international/irc/profiles/?link=2
Próbujemy znaleźć partnerów dystrybucyjnych, aby zmniejszyć wszelkie podatki, cła i opłaty.

8. Kiedy otrzymam moją przesyłkę (tzn. zakupioną punktami nagrodę, zakupione zamówienie czy choćby koszulkę Z-Listera)?
Od czasu potwierdzenia kwalifikacji użytkownika, dostępności produktów oraz innych informacji dotyczących zamówionych towarów, należy poczekać 2 tygodnie w USA oraz 14-21 dni poza USA.

9. Ile kont mogę mieć?
Członkowie mają prawo do jednego konta na osobę. Każda osoba w gospodarstwie domowym może mieć swoje własne konto.

10. Jak zarabia Lockerz?
Jednym z założeń projektu Lockerz jest stworzenie sklepu i sprzedaż ciekawych produktów wśród użytkowników. Ale bez obaw, PTZ Place nadal będzie się rozwijać i udostępniać nowe nagrody. Użytkownicy będą mogli zarabiać punkty PTZ kupując, oglądając, słuchając, grając, zapraszając znajomych czy nawet logując sie na Lockerz - gratyfikacja punktowa znacznie się polepszy.

11. Kiedy startuje Lockerz?
Projekt Lockerz rozpoczyna się stopniowo. Kolejne opcje są testowane i dodawane. Kompletna strona zostanie uruchomiona w 2010 roku (miał być początek 2010 ale jak to bywa z dużymi projektami - jest poślizg)

12. Jakiej rasy jest Odyss?
Dzięki za pytanie! To Norwich Terrier.

13. Gdzie można wymienić zgromadzone punkty na nagrody?
PTZPlace.lockerz.com. Użytkownicy mogą logować się bezpośrednio lub za pośrednictwem www.lockerz.com przez PTZ Place.

14. Co to jest fala (rozdanie, re-stock)?
Fala to ustalony dzień, w którym nagrody są uzupełniane i dostępne do wykupu na Lockerz.com.

15. Ile nagród można zrealizować w "Member Appreciation Redemption"?
Można wykupić jedną nagrodę w sumie, nie jedną w fali. Jeśli wykupisz nagrodę, później pozostaje tylko "General Redemption" raz w miesiącu.

16. Mam większe szanse na wykupienie nagrody w "Member Appreciation Redemption" czy podczas "General Redemption"?
Twoje szanse są znacznie wyższe w pierwszym przypadku, gdyż oczekujemy znacznie niższej konkurencji między użytkownikami - będą 3 fale i większe szanse w porównaniu z jedną falą "General Redemption"

17. Czy szybkie użycie PTZ i zakup nagrody gwarantuje, że ją otrzymam?
Nie, nagrody nie są gwarantowane. Ich dostępność jest zależna od ich popularności wśród użytkowników - najpopularniejsze nagrody mogą szybko znikać.

18. Jeśli nie otrzymam nagrody, którą chciałem w 3 falach, mogę dostać refundacje PTZ?
Niestety nie. Właśnie w tym celu zostało stworzone "Member Appreciation Redemption", aby zwiększyć Twoje szanse na wykup nagrody. Nie możemy zagwarantować, że wybrana nagroda będzie dostępna.

powyższy opis powstał na podstawie obecnego Faq'a Lockerz'a
poniższy to uzupełnienie

19. Czy Lockerz jest oszustwem?
Lockerz jest prawdziwą firmą finansowaną przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Szefem Executive Officer Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca w Amazon.com i American Eagle Outfitters.

20. Jak mogę dołączyć do Lockerz?
W pierwszej kolejności musisz dostać zaproszenie. Aby je otrzymać wyślij swój adres email na @gmail.com lub gg xxxx. Gdy zaproszenie dojdzie na twoją skrzynkę, za jego pośrednictwem możesz zarejestrować się na Lockerz - opis rejestracji.

21. Nie otrzymałem jeszcze swojego zaproszenia, kiedy je dostanę?
Sprawdź folder Spam w swojej skrzynce. Czasami zaproszenia dochodzą z opóźnieniem. W razie dłuższego czekania napisz na powyższy email lub gg - ponownie wyśle zaproszenie.

22. Osiągnąłem liczbę 20 znajomych, ale nie dostaję żadnej informacji o koszulce, dlaczego?
Musisz wysłać emaila z imieniem, nazwiskiem, dokładnym adresem i numerem telefonu wraz z kierunkowym do polski +48 i rozmiar koszuli na adres change@lockerz.com w temacie maila wpisując “I Made Z-List.” i czekać na maila z informacją o wysłaniu koszulki . W zależności od rozmiaru koszulki można czekać nawet miesiąc.

23. Uzbierałem odpowiednią ilość punktów, ale nie mogę zamówić niczego bo wszystko jest freshout, dlaczego?
Po prostu towar się wyczerpał. Kolejny re-stock będzie 11.03.2010, a następne kolejno co dwa tygodnie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz